stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Szukasz pomysłu na ślub ?

Fabian Szymczak 2019-03-06 0 komentarzy
Wpis

Ślub za granicą to marzenie par, które chciałyby oderwać się od codzienności, aby w przepięknych warunkach celebrować swoje święto i nacieszyć się sobą. Wiele osób pragnie, aby dzień ślubu był  spełnieniem ich najskrytszych marzeń, a do tego najlepsze są miejsca wśród malowniczej przyrody i krystalicznie czystych wód.

Teraz jest to możliwe z biurem turystycznym Victoria Travel, które od ponad 13 lat zajmuje się kompleksową organizacją ślubów za granicą. Firma pomaga w skompletowaniu dokumentów i tłumaczeniach, organizuje przeloty, rezerwuje hotele i planuje ceremonie. Jest w stanie spełnić praktycznie każde marzenie pary młodej

Biuro organizujemy śluby w 22 krajach, w tym śluby kościelne (w różnych religiach), cywilne, humanistyczne i symboliczne. Dużą popularnością cieszy się m.in. ślub na Santorini. Na tej urokliwej wyspie, biuro proponuje liczne lokalizacje, gdzie w romantycznej scenerii złożą przysięgę przyszli nowożeńcy, takie jak: taras widokowy na tle klifów, piękny ratusz czy plaża. Santorini oprócz swojego niewątpliwego uroku, który zawdzięcza swoim ślicznym biało-niebieskim domkom i klifom nad morzem, wyróżnia się stosunkowo niską ceną, nie tracąc przy tym na jakości. 

Biuro jest w stanie zorganizować ślub także w bardziej odległych miejscach. Dominikana przyciąga młode pary swoim prawdziwie egzotycznym, karaibskim klimatem. Jest to rozwiązanie między innymi dla tych, którzy dni bezpośrednio przed i po ślubie chcieliby spędzić na relaksie we dwoje w promieniach słońca.  Dominikana to bardzo dobre miejsce na ślub oraz podróż poślubną.

 

 

Skomentuj wpis