stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Tablica magnetyczna na wymiar

Matylda Krajewska 2019-03-01 0 komentarzy
Wpis

Tablice magnetyczne wykorzystywane są w szkołach, biurach, urzędach, instytucjach i domach prywatnych. Znajdują zastosowania w bardzo różnych pomieszczeniach. Trudno oczekiwać, że każdy pokój będzie mieć taki sam wymiar i sprawdzą się w nim standardowe tablice. Czasem trzeba uporać się z koniecznością zagospodarowania stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Gdy do dyspozycji pozostaje określony obszar ściany od punktu A do punktu B, bezpośrednia współpraca z producentem może być bardzo przydatna...

Firma Arte-bis specjalizuje się w produkcji tablic magnetycznych. Zajmowała się już zamówieniami od różnych klientów, wykonując tablice o dość nietypowych kształtach i wymiarach. Niewątpliwie tablica magnetyczna na wymiar daje wiele możliwości i warto z nich skorzystać. Nie tylko ze względu na możliwość zagospodarowania posiadanego miejsca, ale także cennik tej inwestycji. Koszty wcale nie są duże.

Tablice suchościeralne można umieścić w wersji dużej lub małej. Większe powierzchnie dostępne są w szkołach, biurach, korporacjach. Mniejsze na przykład w prywatnej kuchni, sypialni, korytarzu. Tablica wykonana na wymiar jest sprofilowana idealnie pod kątem oczekiwań swojego właściciela. Warto wcześniej zastanowić się nad sposobami jej wykorzystania. W kuchni może przydać się na przykład do planowania diet i rozpisywania ilości składników odżywczych. W sypialni będzie idealnym źródłem porannych inspiracji. Wystarczy umieścić na niej pozytywne cytaty, listy planów, marzeń, zabawne rysunki i komiksy.

Skomentuj wpis