stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Blaszany garaż dwuspadowy

Gustaw Nowicki 2021-05-12 0 komentarzy
Blaszany garaż dwuspadowy

Konstrukcje dwuspadowe różnią się od jednospadowych koniecznością budowy szkieletu. Garaże tego typu składają się z połaci połączonych ze sobą kalenicą. Posiadają także solidną więźbę dachową oraz krokwie. Coraz częściej zastępują budynki murowane, co nie powinno, dziwić, ponieważ są od nich lżejsze i tańsze. Garaże dwuspadowe produkuje się z blachy falistej wykazującej odporność na działanie wilgoci. W praktyce oznacza to, że jej powierzchnia nie koroduje nawet w przypadku obfitych opadów deszczu.

Niekiedy nabywcami garaży dwuspadowych są osoby zamieszkujące górzyste tereny. Nie tylko prezentują się elegancko, ale też są niepodatne na silne podmuchy wiatru. Ponadto posiadacze takich konstrukcji nie martwią się o zalegający lód, liście oraz gałęzie, które wymagałyby regularnego usuwania. Z tego powodu znajdują one zastosowanie w przydomowych ogrodach pełnych zieleni. Firmą mającą w ofercie garaż dwuspadowy jest Stalgar. Przedsiębiorstwo to gwarantuje zadowolenie z każdej transakcji i proponuje niezawodne konstrukcje w różnych wymiarach. Można w nich przechowywać samochody różnych typów, przyczepy kempingowe, quady lub motocykle.

Każdy garaż blaszany tej firmy poradzi sobie w trudnych warunkach, dlatego ich zakup warto potraktować jak inwestycję, która z pewnością się zwróci. Niektórzy decydują się na montaż dodatkowych systemów odprowadzania wody, co chroni przed zalaniem wnętrza na skutek opadów deszczu. Modele z blachy odznaczają się niewielką wagą. Można zakotwiczyć je do płyt chodnikowych lub kostek brukowych, dzięki czemu ryzyko przewrócenia się będzie równe zeru.

Skomentuj wpis