stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Ciągniki rolnicze 4x4 - uniwersalne maszyny do trudnego terenu

Patrycja Borowska 2021-05-19 0 komentarzy
Ciągniki rolnicze 4x4 - uniwersalne maszyny do trudnego terenu

Problemy z dojazdem lub niekorzystne ukształtowanie terenu to częsty problem dla rolników, którzy mimo to podejmują próby wykorzystania każdej dostępnej przestrzeni. Przydają się do tego celu ciągniki i maszyny rolnicze dostosowane do prac w miejscach trudnych do obrobienia, na które wjazd zwykłym sprzętem nie jest możliwy lub też stwarza olbrzymie niebezpieczeństwo dla kierującego. 

Marka VALTRA to dystrybutor specjalistycznych, nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które wspierają rolnika w jego codziennej pracy. Jej pracownicy, począwszy od inżynierów badawczych po pracowników zajmujących się produkcją, doskonale rozumieją potrzeby współczesnego rolnictwa i starają się im zaradzić w najlepszy możliwy sposób, dbając nie tylko o jakość proponowanego sprzętu, ale także o kwestie ochrony zdrowia i życia jego użytkowników. 

Dostawca z dumą zaprasza do zapoznania się z jego ofertą, która obejmuje między innymi ciągniki rolnicze 4x4, świetnie sprawdzające się na trudnym terenie. Z ich pomocą można zagospodarować każdy fragment gruntu, bez względu na jego lokalizację. Poleca się szczególnie tak dostosowane maszyny do wszelkich prac leśnych, gdzie ukształtowanie podłoża może być nieprzekraczalną przeszkodą dla standardowych traktorów oraz do zadań związanych z obróbką gleby wymagającej dużej mocy, opornej, poprzecinanej korzeniami, zbitej w trudne do rozbicia gruzy, a mimo to mogącej dać dobry plon. 

Marka, dbając o pełne zadowolenie klienta, proponuje również atrakcyjny system spłat oraz usługi serwisowe sprzedawanych urządzeń. 

Skomentuj wpis