stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Gdzie w okolicach Gdańska można znaleźć wypożyczalnię samochodów dostawczych?

Stefan Lis 2023-07-28 0 komentarzy
Gdzie w okolicach Gdańska można znaleźć wypożyczalnię samochodów dostawczych?

Mniej kosztownym rozwiązaniem jest znalezienie w swojej okolicy dostawcy, który może zaproponować wynajem aut w dobrej cenie. Swoje usługi w powyższym zakresie przedstawia firma FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk mająca swoją siedzibę w Pruszczu Gdańskim, niedaleko Trójmiasta. Dysponuje rozbudowanym zapleczem samochodów dostawczych o różnej pojemności. Kadra przyjmująca rezerwacje zapewnia, że proponowane w ofercie modele:

  • są w pełni sprawne,
  • posiadają potwierdzenie regularnie przeprowadzanego serwisowania,
  • przeszły pomyślnie obowiązkowe badanie techniczne na certyfikowanej stacji kontroli pojazdów,
  • pozwalają na sprawne załadowanie i rozładowanie zawartości paki oraz na bezpieczną i komfortową jazdę.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych spod Gdańska obsługuje też rejon Sopotu, Gdyni, przyjmowane są też zamówienia na auta od klientów z innych miast na terenie województwa pomorskiego. Firma działa rejonowo, gdyż dostrzega duże zapotrzebowanie na wynajem różnego rodzaju pojazdów przewozowych właśnie wśród lokalnych odbiorców. Stara się też, by świadczone usługi stały na oczekiwanym poziomie, co oznacza między innymi dowóz wybranego modelu w jak najkrótszym czasie do klienta. 

Pracownicy obsługujący rezerwacje przyjmują zgłoszenia nie tylko od podmiotów gospodarczych, ale także osób prywatnych. Polecają wynajem aut w przystępnej cenie podczas przeprowadzek czy dowozu rzeczy na stancję z oddalonej od miejsca zamieszkania stacji kolejowej lub autobusowej. Kadra zaprasza do kontaktu, jeśli istnieje konieczność przewiezienia elementów wielkogabarytowych, na przykład mebli, kompletów wypoczynkowych, czy też sprzętu AGD, które trudno jest przetransportować bez odpowiednio pojemnej paki dostawczaka.

Skomentuj wpis