stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Gdzie w Szczecinie kupić moskitiery?

Gabriel Przybylski 2023-11-18 0 komentarzy
Gdzie w Szczecinie kupić moskitiery?

Mimo iż w wielu sklepach można znaleźć tanie siatki na owady, które montuje się na rzepy do okien czy drzwi balkonowych, to większość klientów nie jest zbyt zadowolona z takiego produktu. Z czasem siatka zaczyna się odklejać od ramy, co z kolei zmniejsza skuteczność ochrony przed insektami. Poza tym użytkowanie tego typu produktu jest dosyć uciążliwe i niefunkcjonalne, szczególnie gdy mowa o umiejscowieniu siatki na drzwiach tarasowych czy balkonowych. 

Nic więc dziwnego, że większość właścicieli domów i mieszkań decyduje się na zakup moskitier dopasowywanych pod określony wymiar drzwi lub okien. Tylko takie rozwiązanie zapewnia wysoki poziom ochrony. Ponadto moskitiery na wymiar są proste w samodzielnym montażu i demontażu. Oczka siatki są tak małe, że uniemożliwiają przedostanie się insektów do wnętrza i równocześnie zapewniają swobodny przepływ świeżego powietrza.

W Szczecinie moskitiery można znaleźć w ofercie polskiego producenta LUXAN, działającego w branży już od kilkudziesięciu lat. Firma stawia na najwyższą jakość stosowanych materiałów (moskitiery są wykonane z wytrzymałego włókna szklanego z powłoką PCV), dzięki czemu proponowane produkty są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne. W sklepie dostępne są takie propozycje jak:

  • moskitiera montowana do ramy okiennej,
  • moskitiera do drzwi balkonowych (na wymiar),
  • moskitiera plisowana na wymiar.

Pracownicy chętnie służą wsparciem w doborze odpowiedniego produktu oraz podpowiedzą, jak zamontować osłonę. Na stronie dostępne są liczne zdjęcia przedstawiające dotychczas zrealizowane projekty wraz z wykorzystaniem firmowych produktów. W ofercie można znaleźć wiele innych osłon okiennych w postaci m.in. plis, żaluzji czy rolet.

Skomentuj wpis