stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Papier ZZ - gdzie go kupić?

Elżbieta Sawicka 2022-08-09 0 komentarzy
Papier ZZ - gdzie go kupić?

Ręczniki papierowe stanowią alternatywę dla materiałowych ścierek, które wymagają prania. Są nieocenione w lokalach gastronomicznych, publicznych łazienkach i nie tylko. To bardziej higieniczne rozwiązanie w porównaniu do zwykłych ręczników, na których z biegiem czasu pojawiają się bakterie. Wyroby te produkuje się z celulozy, czyli naturalnego i nietoksycznego materiału, który rozkłada się w krótkim czasie. Są one nabywane ze względu na wydajność. Jedno opakowanie lub rolka starcza na długi czas, co generuje oszczędności. Opisywane artykuły są wygodne w użytkowaniu i często zastępują chusteczki higieniczne. Odznaczają się też bezwonnością, dzięki czemu mogą mieć kontakt z żywnością.

Zastosowanie ręczników papierowych jest bardzo szerokie. Niektórzy wykorzystują je do czyszczenia domowych sprzętów AGD, takich jak piekarniki, kuchenki mikrofalowe lub lodówki. Wystarczy spryskać je odpowiednim środkiem chemicznym, a następnie przetrzeć powierzchnie, by pozbyć się tłustych plam czy pozostałych zabrudzeń. Sięgają po nie osoby chcące odtłuścić potrawy, zasiać niektóre nasiona oraz wyłożyć nimi półki znajdujące się w lodówkach.

Zazwyczaj w domach lub mieszkaniach wykorzystuje się ręczniki sprzedawane w rolce. Alternatywą jest papier ZZ, nieoceniony w łazienkach publicznych. Zastępuje on suszarki i nie podrażnia dłoni. Firmą oferującą tego typu produkty jest CZP Premium. Jej asortymentem interesują się osoby prywatne oraz zarządcy budynków, chcący zadbać o porządek. Proponowany papier jest bardzo chłonny i znajduje zastosowanie między innymi podczas zamrażania pieczywa. Co ciekawe, dzięki niemu można także schładzać butelki z napojami w krótkim czasie. Wystarczy bowiem nawilżyć je wodą, a następnie owinąć nimi opakowanie umieszczane w lodówce.

Skomentuj wpis