stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Ubezpieczenie zdrowotne w Lublinie

Gabriel Przybylski 2021-06-22 0 komentarzy
Ubezpieczenie zdrowotne w Lublinie

Coraz więcej osób, mimo posiadania ubezpieczenia NFZ, decyduje się na wykupienie dodatkowej ochrony dla siebie oraz bliskich. Mowa tutaj głównie o ubezpieczeniu na życie oraz zdrowie, którego zakres można dopasowywać do indywidualnych potrzeb osób ubezpieczonych. tego rodzaju polisa zapewnia wsparcie finansowe w razie śmierci oraz uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego. Niejednokrotnie po wypadku czy poważnej chorobie nie można od razu wrócić do codziennych czynności oraz pracy, dlatego dodatkowe środki są niezbędne na opłacenie wszystkich stałych kosztów życia oraz rehabilitacji i leczenia. 

Ubezpieczenie zdrowotne w Lublinie

Samodzielne znalezienie korzystnej polisy może być trudne i dlatego na rynku działa agencja ubezpieczeniowa Paulina Wilczak Ubezpieczenia, której przedstawiciele zapewniają wsparcie klientom podczas szukania odpowiedniej ochrony. Zakres można dowolnie zmieniać i rozszerzać w późniejszym czasie. Największe korzyści z posiadania dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego to przede wszystkim:

  • wypłata odpowiedniego odszkodowania w razie choroby, niepełnosprawności w wyniku wypadku lub śmierci, 
  • dostęp do prywatnych placówek medycznych i różnych specjalistów,
  • organizacja transportu medycznego,
  • wypłata pieniędzy za pobyt w szpitalu,
  • zwrot kosztów rehabilitacji,
  • opieka nad dziećmi w razie nagłej niezdolności przez opiekunów (wynikającej m.in. z pobytu w szpitalu).

Co ważne, lubelska agencja obsługuje zarówno Polaków, jak również cudzoziemców, którzy mają ograniczony dostęp do polskich świadczeń i szukają prywatnych polis ubezpieczeniowych.

Skomentuj wpis