stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Uniwersalana platforma parkingowa

Karol Wasilewski 2020-03-22 0 komentarzy
Uniwersalana platforma parkingowa

Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się wszelkie platformy, mogące pomieścić więcej niż jeden samochód. Tego typu produkty od lat produkuje firma Reha Błoch, posiadająca status lidera w branży. Przedsiębiorstwo to posiada w swoim asortymencie wiele produktów spełniających nie tylko zakładane i obowiązujące normy, ale i wymagania wielu klientów. 

Co ważne, każda platforma parkingowa, oferowana przez firmę, stworzona jest z najlepszych jakościowo materiałów oraz dodatkowo zabezpieczana przed zgnieceniem wszelkich pojazdów. Warto także nadmienić, że oferta cenowa pełnych systemów, jak i pojedynczych produktów parkingowych jest niezwykle atrakcyjna i trudno znaleźć lepszą na współczesnym rynku. Łatwo się o tym przekonać zaglądając na stronę przedsiębiorstwa lub kontaktując się z pracownikami. 

Wśród wielu produktów, jakich produkcją zajmuje się wspomniana firma, znaleźć można uniwersalną platformę hydropark 1127, która cieszy się niemałą popularnością wśród klientów. Do jej głównych zalet z pewnością należy zaliczyć udźwig na poziomie 2700 kg czy też czujnik antyzgnieceniowy, który zatrzymuje platformę w momencie wykrycia pojazdu znajdującego się tuż pod nią. Prócz tego, produkt ten posiada również system rygli utrzymujących platformę w odpowiedniej pozycji parkingowej, pojedynczy cylinder hydrauliczny, system ręcznego podnoszenia i opuszczania platformy, jak i obwód bezpieczeństwa 24V. Nie można nie zaznaczyć, że platforma jest galwanizowana, będąc tym samym bezpiecznym produktem o dużej wytrzymałości i żywotności. O dodatkowych właściwościach wspomnianej platformy przeczytać można na stronie przedsiębiorstwa. 

Skomentuj wpis