stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Urodziny dla dzieci, półkolonie - Pruszków

Stefan Lis 2021-05-07 0 komentarzy
Urodziny dla dzieci, półkolonie - Pruszków

Każdy rodzic, który chce, aby urodziny jego dziecka były niezapomniane, powinien zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Odpowiada ona na współczesne potrzeby – najmłodsi mogą spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi na świeżym powietrzu, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda trening na profesjonalnym korcie tenisowym. Na stronie sliwinskitenis.pl można obejrzeć galerię zdjęć z takiej imprezy dla uczniów. Jeśli Twoja pociecha nie lubi tenisa, nic nie szkodzi. Rekomendowana firma organizującurodziny dla dzieci z Pruszkowa, dba o różnorodność oferty. Wykwalifikowana kadra trenerów i animatorów prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe. Wszystko w trosce o zdrowie najmłodszych.

Takie przyjęcie to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz pokazać dzieciom:

  • pomysł na alternatywne spędzanie czasu nie tylko przed komputerem,
  • zasady rywalizacji fair play,
  • sport jako dobrą zabawę.

Oczywiście, przed lub po zajęciach sportowych musi być czas na poczęstunek oraz tort dla małego jubilata i jego gości. Program imprezy zawsze ustalany jest z rodzicami. Atrakcje dodatkowe i cena są dopasowane do potrzeb klienta. Jeśli dzieciom spodobają się zajęcia, warto zapisać je na półkolonie w Pruszkowie. Turnusy odbywają się cyklicznie – w czasie ferii zimowych oraz letnich wakacji.

Aktualny harmonogram wraz z cennikiem dostępny jest na stronie ośrodka. Warto zapoznać się z regulaminem ośrodka. Są tam też wskazówki dotyczące reżimu sanitarnego. Zajęcia sportowe odbywają się w małych grupach.

Na polecanej stronie udostępniono również specjalny odnośnik, gdzie można obejrzeć odzież sportową w sam raz na treningi.

Skomentuj wpis