stopbpa.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Wsparcie przy produkcji - jaka drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą w Krakowie?

Gabriel Przybylski 2022-12-03 0 komentarzy
Wsparcie przy produkcji - jaka drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą w Krakowie?

Decyzja o tym, w jaki sposób najlepiej spersonalizować produkt, jest kluczowa zwłaszcza w dużych miastach, gdzie konkurencja jest spora i bardzo często to właśnie odpowiedni projekt etykiety może przyciągnąć klientów i tym samym znacząco wpłynąć na sprzedaż towaru. Dobrze opracowany wzór stanowi znak rozpoznawczy marki, zwiększa jej rozpoznawalność, służy także informowaniu kupujących o sposobach korzystania z danego wyrobu bądź jego składzie chemicznym. 

Umieszczając naklejkę na opakowaniu, producent musi mieć pewność, że ta nie odklei się podczas transportu czy w trakcie leżakowania produktu na półkach. Warto więc skorzystać z oferty firmy, która proponuje etykiety z odpowiedniej jakości klejem montażowym. Na tego typu potrzeby starają się odpowiadać pracownicy Flexpress Sp. z o. o. sp. k., mająca swoją siedzibę w Krakowie, przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 15. W przygotowanej ofercie można znaleźć naklejki z opcją personalizacji, wykonane różnymi technikami.

Jednym z dostępnych materiałów produkcyjnych, na którym bazuje drukarnia etykiet samoprzylepnych, jest aluminium. Sprawdza się w sytuacji, kiedy klient poszukuje rozwiązania wykazującego zwiększoną odporność na warunki zewnętrze, takie jak niska i wysoka temperatura czy zwiększona wilgotność. Aluminiowe naklejki nadają się do oznaczania opakowań z płynną zawartością, na przykład alkoholem. Wpływają nie tylko na personalizację produktów, ale także na poprawę ich estetyki.

Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem technologicznym, sterowanym komputerowo. Gwarantuje, że każda zamówiona sztuka będzie perfekcyjnym odwzorowaniem dostarczonego przez klienta prototypu lub wizualizacją przestrzenną zatwierdzonego przez niego projektu.

Skomentuj wpis